Bestyrelsen

Idrætsklubben Telefonens bestyrelse består af 12 personer, som alle har hver deres opgaver. Du kan her på siden se, hvem der er med i bestyrelsen. Desuden kan du skrive direkte til dem her på her på siden. 

Mariann Isaksen
Formand
Mobil: 24 47 70 25
Mail: isaksen.m@outlook.dk
Gert Krarup
Badminton
Mobil: 21 21 11 02
Mail: b.g.krarup@mail.tele.dk
Bjarne Albrechtsen
Cykling/Næstformand
Mobil: 23 40 88 22
Mail: bjal@live.dk
Tina Petersen
PR
Søren Fredensborg
Kasserer
Mobil: 20 46 46 28
Mail: fredensborg56@gmail.com

Bent Rønnow
Billard
Mobil: 23464000
Mail: 3017bent@gmail.com
Erik Berendtsen
Squash / Svømning
Mobil: 40 25 02 79
Mail: eber@tdc.dk

Erik Licht
Volleyball / Fanebærer
Tlf: 63 11 31 63
Mobil: 29 60 89 08
Mail: erik@wentzer-licht.dk
Helle Ehlers
Sekretær
Mobil: 40 42 19 64
Mail: heeni@yousee.dk
Birthe-Lene Glasdam
Bowling

Mobil: 20 22 60 30
Mail: blbglasdam@hotmail.com
Johnny Borkner
Fitness
Mobil: 20 10 45 73
Mail: jobo@tdc.dk
Lotte Hindsgaul Hansen
Støttelotteriet
Mobil: 30 21 84 12
Mail: lohindsgaul@gmail.com